Microblading

Microblading Vilniuje – galimybė turėti nepriekaištingai atrodančius antakius

 

Antakiai – tai tarsi paveikslo rėmai, be kurių jis atrodo neišbaigtas. Net jei pasidarytumėte tobulą makiažą, turėtumėte gilias, hipnotizuojančias akis, puikią veido odą ir plačią šypseną – netaisyklinga, neryški antakių forma ar pernelyg blankios spalvos plaukeliai gali sugadinti visą jūsų įvaizdį. Todėl sostinėje gyvenančios moterys ir ne tik taip pamėgo procedūrą, galinčią padėti susikurti bet kokius norimus antakius – microblading Vilniuje.

 

Kas tai?

Microblading Vilniuje – tai ilgalaikio antakių makiažo paslauga, kuri nuo įprasto permanentinio makiažo skiriasi tuo, jog jos metu nenaudojami specialūs aparatai, primenantys tatuiruočių meistrų įrangą, o ir rezultatas atrodo kur kas natūraliau, skoningiau. Šiai procedūrai naudojamas specialus pieštukas su integruotomis adatėlėmis, kurios gali labai realistiškai imituoti plaukelio išvaizdą, augimo kryptį ir pan.

 

Kaip atliekama procedūra?

Nors microblading Vilniuje siūlo visa galybė kosmetologų ir meistrų – rinkitės patikimus, ilgą patirtį sukaupusius specialistus. Tai svarbu todėl, kad tik tinkamą kvalifikaciją turintis meistras galės ne tik atlikti procedūrą, bet ir suteikti konsultaciją, parinkti tinkamą antakių spalvą, formą. Kaip vyksta procedūra? Visų pirma, piešiami eskizai, pagal kuriuos galima įvertinti, kokia antakių forma atrodys geriausiai. Renkantis nepamirškite, kad tai, kas dabar atrodo itin stilinga ir populiaru, vėliau gali išeiti iš mados, todėl derinkite klasikines, neiššaukiančias, veido bruožus švelniai atskleidžiančias, akies nerėžiančias formas. Tuomet imamasi darbo: pasirenkama tinkama technika, spalva ir microblading procedūros metu specialiu įrankių į poodį suleidžiamas pigmentas, o piešiant formuojami plaukeliai.

 

Kodėl verta?

Ne paslaptis, kad daugelis moterų negali pasigirti tobulais antakiais. Dažnai plaukeliai auga netolygiai, suteikdami ne itin gražią formą, arba jie yra labai reti, todėl neryškinant antakių, kartais atrodo, kad jų apskritai nėra. Tai suteikia nemažai kompleksų, o kas savaitę keliauti pas kosmetologę ir ryškinti antakių formą – itin varginantis ir daug lėšų reikalaujantis užsiėmimas. Todėl microblading Vilniuje gali išspręsti visas šias problemas ir suteikti antakiams dailią, išpuoselėtą formą bei jūsų veidui derinčią spalvą. O svarbiausia tai, kad microblading Vilniuje rezultatas gali išlikti net keletą metų – tad ilgam pamiršite, ką reiškia kas rytą naudoti antakių pieštuką ar šešėlius, ir iš visų jėgų bandyti suteikti antakiams bet kiek ryškesnę ir patrauklesnę formą.